Kariéra

Technik kongresového centra

Pracovní náplň:

  • příprava a obsluha audiovizuální a prezentační techniky v kongresových sálech
  • zapojení ozvučení mikrofonů, nastavení základních korekcí zvuku
  • instalace a zapojení projekční techniky (připojení dataprojektoru a počítače)
  • práce s informačními technologiemi pro odbavení obrazu a zvuku
  • technická podpora IT (podpora zaměstnancům a klientům při potížích typu „nefunguje mi internet“, „nemohu se připojit k WIFI“, „nemohu tisknout“, „zamrzl mi PC“, „nejde mi telefon“ apod.)

Požadavky:

  • vzdělání min. SŠ s maturitou (vhodné i pro absolventy)
  • zkušenost s ozvučovací technikou – schopnost samostatného zvučení mluveného slova
  • zkušenost s prezentační technikou
  • všeobecný technický rozhled a zájem o IT
  • znalost OS Windows, MS Office (zejména PowerPoint)
  • základní znalosti sítí LAN
  • stresová odolnost, spolehlivost, výborné komunikační dovednosti
  • časová flexibilita
  • výhodou zkušenost s ozvučovací technikou a střihem videa, komunikační znalost AJ

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek v prosperující firmě
  • práci s moderními AV technologiemi
  • získávání nových zkušeností
  • firemní benefity (stravenky, fitness, kolárna, parkování)
  • platové ohodnocení dle zkušeností
  • nástupní mzda dohodou
  • místo výkonu práce: Regionální centrum Olomouc, Jeremenkova 40b

V případě zájmu pošlete životopis na adresu kariera@rco.cz

Rychlý kontakt

RECEPCE +420 587 331 111
PRONÁJMY
krátkodobé

+420 587 331 827
+420 724 444 328

dlouhodobé +420 587 331 811
e-mail info(zavinac)rco.cz

Nejbližší připravované akce

partneři Regionálního centra Olomouc

Olomoucký kraj  město Olomouc  MVŠO  TESCO SW  Beata  Regiola  Help To Be Fit  CzechTourism  CzechInvest

Olomoucký klastr inovací
BEACPP4OK
BEA Centrum Olomouc